Hírek
endu 2 csapatok
Csapatok a február 11-ei endura
Többen is kérdezték tõlünk hogy most mi lesz a menet irány, az etapok hogyan lesznek beosztva.
A menetirány óra járásának megfelelõ azaz jobbos.
Etapok 4x 75-ös és 4x 90-es ,amennyiben valamelyik csapat ezt kifogásolja, úgy szavazásra bocsájtjuk a verseny elõtt.
Az eligazítás után sorsolással döntjük el hogy melyik etappal kezdünk.
1 Ferrari Fanatic
Szuhai János, Tábori Henrik
2 La Man Team
Balogh Lajos, Fényes Tibor, Berki Attila, Zimek Sándor
3 A' la Cool Team
Kovács György, Kaszás Máté
4 Kimi Fan Team
Schreiber László, Schmidt Balázs, Tóth Ricsi, Szűcs Gergõ
5 Gokart Aréna Miskolc
Grúz Bence, Horváth Dénes, Bereczki Péter, Bereczki Norbert
6 Kart Racing Team
Juhász Csaba, Janecskó Adrián, Rátkai János
7 BTTH Racing
Lovassy Árpád, Hrenkó András, Tõzsér Bence Alex
8 Team Hungary
Ujhelyi György Dénes, Schreiber Roland, Nagy Bence
9 GTR-Mastes Team
Sinka Dániel, Csicsmányi Tamás, Nagy Mátyás, Kiss Szabolcs
második endu
A második endu. futam február 11-én újra a gokartarénában kerül megrendezésre.
Ez reggel 8 kor veszi kezdetét és szintén 4 órás lesz.
A nevezési díj itt még változatlanul 32.000 ft/csapat a 4 órás futam + 30 perc idõmérõ edzés.
A követkzõ verseny Március 3-án Györzámolyban kerül megrendezésre és 40 000 ft./csapat 4 óra+ 30 perc.
Jelentkezni továbbra is telefonon, mail-en illetve privát üzenetben lehet.Tovább a cikkhez ...
endu
1 hely: Team Hungary 50 pont
2.hely: L.B.R.G Team 46 pont
3.hely: Kimi Fan Team 40 pont
4.hely: S.S. Monkeys 36 pont
5.hely: A-la-cool Team 34 pont
6.hely: Kartracing Team: 32 pont
7.hely: B.T.T.H Racing :30 pont
8.hely: Le man Team :29 pont
9.hely: Ferrari Fanatic :26 pont
10.hely: Endurance Racing : 24 pont
A végeredmény az alapján született meg, hogy a két nap eredményeihez viszonyítva ki kapott legkevesebb illetve legtöbb kört.
Tovább a cikkhez ...
vasárnapi futam
1 Kart Racing Team
Juhász Csaba
Janecskó Adrián
Mészáros Zoltán
2 Team Hungary
Ujhelyi György Dénes
Mihály Krisztián
Riba Krisztián
Schreiber Roland
3 Kimi Fan Team
Schreiber László
Schreiber Norbert
Markovits Tamás
Pándi Zoltán
4 La Man Team
Balogh Lajos
Mészáros Róbert
Chabada Péter
Chabada György
5 LBRG Team
Varga László
Schmidt Balázs
Szűcs Gergõ
Tóth Ricsi
6 Supersonic S M
Herman Tibor
Tovább a cikkhez ...